Videoshot.cz
Facebook Youtube Instagram

Blog

Duben 19, 2019

Natáčení s P. Novákem pokračuje

Dnes jsme celé dopoledne točili další dva díly pro Pavlův dětský youtube kanál. Jeden díl Velikonoční a další ke Dni matek. Byl to náročný den, ze střižny musel 2. díl vystřelit hodně brzy vzhledem k okolnostem, tak se nějaká chybička najde, ale ve výsledku to snad není tak zlé ;)  

Zobrazit
Duben 14, 2019

Pálení čarodějnic – upoutávka

Upoutávka na sociální sítě - Pálení čarodějnic 2019 Olomouc. Pro www.TvojeSuperParty.cz a www.OhnostrojeNovak.cz

Zobrazit
Duben 13, 2019

Sraz Fotografů z Hané

V dubnu se konal první sraz v tomto roce skupiny Fotografové z Hané, je to velká skupina fotografů ze všech koutů moravy, ať už těch co fotí profesionálně, tak i těch kteří se fotit teprve učí, seznamují se s technikou a vším kolem. O tom vlastně tyhle srazy jsou. My k této technice máme také…

Zobrazit
Duben 8, 2019

Pavel Novák DĚTEM „01

Odstartován pilotní díl - úvodní slovo k první videoklipům pro děti. Dětský kanál Pavel Novák DĚTEM je odstartován, doufejme že si najde co nejvíce příznivců a že se dětem budou písničky líbit. My se budeme snažit pomáhat plnit kanál tak, aby se líbil ;) KDO SI HRAJE NEZLOBÍ!!

Zobrazit
Duben 7, 2019

Další natáčení pro GEROY

Vždy když je chvilka na obou stranách ( jak u nás, tak u organizátora Geroye) tak honem sfouknem nějaký ten záběr.. přece jen upoutávek na závod není nikdy dost, navíc máme geroy gaučink, dětský geroy, hlavní závod.. a možná budou i další ;) takže.. EJOY - GEROY :)

Zobrazit
Duben 6, 2019

Narozeninový koncert Dechového orchestru

Opět jedna malá výpomoc klukům z Danceshow Velký Narozeninový koncert ZUŠ Kroměříž k výročí 50ti let. Dvě kamery na live projekci v sále Kulturního domu.

Zobrazit
Duben 6, 2019

Mini team 2 D2Dance Přerov

D2Dance Přerov, Mini team 2, regionální kolo - Taneční skupina roku, Zlín.

Zobrazit
Duben 5, 2019

S Pavlem Novákem v Človíčkově

Úvodní video pro spuštění Pavlova dětského kanálu na youtube jsme natočili jak jinak - opět v Človíčkově, kde se natáčely první 4 videoklipy. Pro děti je přichystána soutěž, bude zábava, sranda, zajímavosti, tanečky.. a hlavně písničky. Bude to velká jízda, která bude stát za to. To Vám slibuji. Tak píše Pavel ve svém příspěvku.. Takže…

Zobrazit
Březen 30, 2019

Czech Dance Masters Olomouc

Mini team 2 taneční skupiny D2Dance Přerov na Czech Dance Masters Olomouc.

Zobrazit
Březen 24, 2019

Svatební video Kristýny a Petra

Příjemný svatební den na zámku v Tovačově

Zobrazit
gtag('js', new Date()); gtag('config', '115981439');