Videoshot.cz
Facebook Youtube Instagram

Blog

Říjen 7, 2018

Víkend plný natáčení videoklipu

Celý vikend jsme točili záběry do nového videoklipu skupiny KAMERON. Materiálu je tak 70% a ještě proběhne dotáčení dalších scén. Nicméně už teď si myslíme že některé momenty budou luxusní :)

Zobrazit
Říjen 4, 2018

Natáčení v Jeseníkách

Po nějaké době jsme opět zavítali na hotel Imperial v Jeseníkách kousek od Václavova u Bruntálu. Pohodové natáčení v příjemném prostředí a s velmi milými děvčaty. Zpestření naší práce, když si představíme co nás v nejbližších dnech čeká, to už taková pohoda nebude :)

Zobrazit
Září 29, 2018

Gulášfest 2018

Gulášfest na Výstavišti v Přerově a záznam z koncertu supiny KAMERON. Pár fotek a jednu skladbu přinášíme na ukázku i zde. V nejbližší době začneme točit i druhý videoklip pro tuto skupinu, máte se na co těšit ;)

Zobrazit
Září 22, 2018

Svatební video Hanky a Radima

Září 15, 2018

Svatební video – Verča a Tom

Září 8, 2018

Náročná sobota..

Tato sobota byla za kamerou docela náročná.. Svatební den, vítání občánků na matrice a k tomu ještě záznam z fotbalu  Více info, tedy hlavně zase nějaké to video určitě bude zase brzy zde.

Zobrazit
Září 2, 2018

Dočesná se Zubrem 2018

Na dočesné v pivovaru ZUBR jsme nemohli chybět, přestože nás to trochu zkropilo :) No počasí si nevyberem, a jak je vidět, lidi to přesto bavilo a atmosféra byla super, spousta soutěží, Jirka Tkadlčík, výborná muzika v podání Sarkonie, Iron Maiden revival, skupiny Forum, Tratktoru a slovenské Polemic.. Tak nějak neplánovaně ještě vzniklo i samostatné…

Zobrazit
Srpen 24, 2018

GEROY 2018

Malé ohlédnutí za extrémním překážkovým závodem GEROY. Limit je jen slovo! 10 kilometrů s třiceti překážkami... Běh, bláto, voda, překonávání překážek - vysokých i nízkých, těžkých i přesných, plazení pod ostnatým drátem.. bahno kam se podíváš, je to překonání sama sebe, je to prostě GEROY ;) Kdo nezažil.. nemůže ani tušit oč jde. I my…

Zobrazit
Srpen 22, 2018

Svatební – Markéta a Martin

Ještě jedno ze svatebních videí...

Zobrazit
Srpen 20, 2018

ME v autocrossu, Přerov 2018

Videospot - Kartcross - Petr Doležal a Josef Hartmann.

Zobrazit