Videoshot.cz
Facebook Youtube Instagram

Aktuálně

Květen 14, 2019

Video – Billa soutěž

Dvě videa do soutěže ochodního řetězce Billa - FARMA BANDa :) Natočili jsme a zpracovali dva kousky, snad se holkám podaří v soutěži vyhrát :)  

Zobrazit
Květen 3, 2019

147. narozeniny pivovaru ZUBR

I tentokrát jsme byli u narozenin pivovaru ZUBR. Super počasí, atmosféra, spousta piva a dobré nálady. Krátké živé výstupy 360 kamerkou na facebook, sestřih se chystá ;)

Zobrazit
Duben 19, 2019

Natáčení s P. Novákem pokračuje

Dnes jsme celé dopoledne točili další dva díly pro Pavlův dětský youtube kanál. Jeden díl Velikonoční a další ke Dni matek. Byl to náročný den, ze střižny musel 2. díl vystřelit hodně brzy vzhledem k okolnostem, tak se nějaká chybička najde, ale ve výsledku to snad není tak zlé ;)  

Zobrazit
Duben 14, 2019

Pálení čarodějnic – upoutávka

Upoutávka na sociální sítě - Pálení čarodějnic 2019 Olomouc. Pro www.TvojeSuperParty.cz a www.OhnostrojeNovak.cz

Zobrazit
Duben 13, 2019

Sraz Fotografů z Hané

V dubnu se konal první sraz v tomto roce skupiny Fotografové z Hané, je to velká skupina fotografů ze všech koutů moravy, ať už těch co fotí profesionálně, tak i těch kteří se fotit teprve učí, seznamují se s technikou a vším kolem. O tom vlastně tyhle srazy jsou. My k této technice máme také…

Zobrazit
Duben 8, 2019

Pavel Novák DĚTEM „01

Odstartován pilotní díl - úvodní slovo k první videoklipům pro děti. Dětský kanál Pavel Novák DĚTEM je odstartován, doufejme že si najde co nejvíce příznivců a že se dětem budou písničky líbit. My se budeme snažit pomáhat plnit kanál tak, aby se líbil ;) KDO SI HRAJE NEZLOBÍ!!

Zobrazit
Duben 7, 2019

Další natáčení pro GEROY

Vždy když je chvilka na obou stranách ( jak u nás, tak u organizátora Geroye) tak honem sfouknem nějaký ten záběr.. přece jen upoutávek na závod není nikdy dost, navíc máme geroy gaučink, dětský geroy, hlavní závod.. a možná budou i další ;) takže.. EJOY - GEROY :)

Zobrazit
Duben 6, 2019

Narozeninový koncert Dechového orchestru

Opět jedna malá výpomoc klukům z Danceshow Velký Narozeninový koncert ZUŠ Kroměříž k výročí 50ti let. Dvě kamery na live projekci v sále Kulturního domu.

Zobrazit
Duben 6, 2019

Mini team 2 D2Dance Přerov

D2Dance Přerov, Mini team 2, regionální kolo - Taneční skupina roku, Zlín.

Zobrazit
Duben 5, 2019

S Pavlem Novákem v Človíčkově

Úvodní video pro spuštění Pavlova dětského kanálu na youtube jsme natočili jak jinak - opět v Človíčkově, kde se natáčely první 4 videoklipy. Pro děti je přichystána soutěž, bude zábava, sranda, zajímavosti, tanečky.. a hlavně písničky. Bude to velká jízda, která bude stát za to. To Vám slibuji. Tak píše Pavel ve svém příspěvku.. Takže…

Zobrazit
gtag('js', new Date()); gtag('config', '115981439');