24. 10. 2023 in Foto a grafika, Live produkce

Babička roku 2023

S Krajskou radou seniorů Olomouckého kraje spolupracujeme již nějakou dobu. Ze všech akcí za rok , kde vždy natáčíme i fotíme, je tahle asi ta největší. A taky nepracnější, nachystat veškerou grafiku k projekci, s tím souvisí i veškeré umístění na web, který je také pod naší správou, V září Babička roku Olomouckého kraje a v říjnu pak Babička roku – celorepublikové finále. Akce se konají vždy v Olomouci na výstavišti Flora v pavilonu A. Pro nás je to chystání minimálně týden předem materiál k projekci ( měsíc předem už materiály k propagaci a na web) od rána pak nachystání všech kamer, režie a zprovoznění projekce, tak aby ve 13:00 mohlo vše začít. K tomu ještě menší reklamní fotoreport z konání akce, o ten hlavní naštěstí se dělíme ještě s dalším fotografem.

2x velkoplošná LED obrazovka nad podiem 16:9 vedle sebe, 4 kamery, grafika, animace, záznam.

Letos nás trochu zaskočilo že LED obrazovky tam byly hned dvě, o tom jsme vůbec nevěděli , takže menší improvizace hned ze startu, na jednu jsme posílali reklamy a grafiku, na druhou pak live kamery a pak trochu stresová situace s vystupujícím Jiřím Kornem, kdy jsme už za live produkce řešili jeho podklady a vystoupení na projekci.

KRSOL – Krajská rada seniorů Olomouckého kraje

Spolupráce víc než výborná už několik let. Natáčíme i fotíme pravidelné akce během roku, vytvořili jsme jejich webové stránky, veškerou grafiku na web i propagaci…

Akce na kterých pracujeme:

  • Babička roku
  • Sportovní hry seniorů
  • Táborová škola seniorů
  • Webové stránky
  • Propagační grafika
  • Fotoreporty

Už teď se těšíme na rok 2024 a další spolupráci.
Využíváme dlouholeté zkušenosti a moderní profesionální techniku

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás

Zpracováváme videa, ne Vaše údaje ;) žádná data nesbíráme .
Klapka