Pojďme natočit společně skvělé video 😉

Produkujeme jedinečná videa nebo se podílíme na jejich úpravách. Fáze jako preprodukce (plánování, scénář, storyboard) produkce (vlastní natáčení) a postprodukce (střih, barevné korekce, zvuk, další kreativní prvky) jsou pro nás zábavou i prací už hezkou řádku let.

Tvoříme hudební klipy, reklamy, firemní videa, dokumenty, záznamy z událostí, podílíme se na živých produkcích, pracujeme na všem co se týká videa a vizuálního obsahu.

Projector Image

VideoShotCZ

pod touto značkou jsme tady pro Vás už od roku 2018, ale naše praxe a zkušenosti sahají mnohem dál téměř až do pravěku

Martin a Ondra

Přestože jsme dva, často zajišťujeme akce kde je nás až deset. V případě potřeby máme k sobě dlouholeté kamarády a profesionální kameramany nebo kluky do režie.

Ondra - kamera, střih, zkušenosti za kamerou i na velkých live produkcích po Evropě, sportovních i hudebních.

Martin - střih, kamera, režie. Více jak 20let praxe v grafice, příležitostně fotograf, motion grafik, webdesigner.

Co natáčíme?

Vlastně vše, co nám zákazníci nadhodí, věřte že občas jsou to opravdu zapeklité kousky.

Praxi ale máme velkou jak v natáčení svateb a eventů, tak i dokumentů, reportáží, spotů, firemních videí i různých představení apod. Nejraději máme hudební videoklipy, aftermovie z různých kulturních akcí, nebo přímo live streamy na LED obrazovky.

Rádi řešíme i velmi netradiční natáčení a vždy se snažíme vyjít klientům maximálně vstříc.

Co nabízíme?

Vstřícnost, spolehlivost, kvalitu.

Používáme své vlastní profesionální vybavení, na každé natáčení se vždy poctivě předem připravujeme a detaily nebo nestandartní situace vždy konzultujeme se zákazníkem.

Postprodukci se vždy snažíme přizpůsobit tak, aby byl zákazník vždy spokojený.

A čím natáčíme?

Používáme vlastní profesionální techniku značek CANON, SONY, BLACKMAGIC DESIGN, DJI.

Kamery SONY pro záznam ve 4K s filmovými objektivy DZO Films Pictor, nebo širokou škálou typických i netypických objektivů. Vše pochopitelně na manuální režim.

Sekundární kamera / fotoaparát SONY, jako doplňky využíváme DJI OSMO 3. DJI Ronin, 360° kameru InstaONE, malé kamery CANON.

Jako režii PC Workstation a VMix, 2x ATEM mini PRO ISO, možnost live streamu i záznamu pro další postprodukci. Samozřejmě hromadu potřebných nesmyslů k tomu, kabely, převodníky, monitory...

V případě potřeby můžeme použít bezdrátovou kameru, mikrofony, na place zřídit přenos z kamer do režie... Vše vždy na domluvě s klientem.

Děkujeme za důvěru