26. 12. 2020 in Hudební video

FORUM – Jedeme dál

S klukama z kapely FORUM se známe už léta. Konečně taky došlo i na společné natáčení. Měli jsme to jednodušší v tom, že scénář a režii si pod křídla vzal Rosťa, měl vše pěkně vymyšlené, ale horší v tom že dbal na každičký detail 🙂 Úvodní skladbu Jedeme dál, jsme natáčeli tři dny, jeden den v pekelným pařáku a ještě na rozpáleném vagónu nebo u žhavého kotle uvnitř lokomotivy. A taky jsme pak hodně nahrávali ve studiu BOMB JACK, kde panovala skvělá atmosféra a užili jsme si to. Jen toho materiálu pak bylo víc než dost.

Druhý klip pak byl ve znamení noční pohody, natáčelo se v super lokalitě na jižní Moravě, přímo ve sklepení ve Vinařství u kapličky. Udělali jsme víkendový výjezd, abychom měli dostatek klidu a času na natáčení, i tak jsme dlouho do noci kmitali ale zvládlo se to. I posezení u vínečka pak ještě bylo. a pak z materiálu vylezl klip Vrátit čas.

Nicméně na webu se někde válí příspěvek s nějakým backstage videem, tam je shrnuto nějaké to natáčení prvního klipu Jedeme dál 🙂 pokud by nefungoval zde, musíte pátrat po fb skupiny FORUM nebo u nás VIDEOSHOT

CD Jdeme dál

Tohle CD si kluci dali k 35. výročí kapely.

Narodilo se 27.11. 2020

je na něm 12 skladeb

natočili jsem 5 videoklipů

Videoklipy vznikly k těmhle skladbám:

  • Jedeme dál – úvodní skladba
  • Vrátit čas
  • Vzdávám – bonus
  • Našel jsem tě (live)
  • Lámeš nade mnou hůl (live)


A pak ještě jeden videoklip který jsme měli pod taktovkou už my, i když Rosťa pak chtěl doladit některé detaily tak aby to bylo zas podle jejich představ. Tenhle klip ale byl Přáním Romana, který chtěl mít s Tomášem (synem) nějakou fajn vzpomínku.


Aby toho nebylo málo, rozhodli se kluci ještě z materiálů co jsme je všudemožně natáčeli, udělat ještě dva klipy z živáků.. tak nám nezbývalo než ještě dotočit nějaké záběry na výstavišti kde měli koncert a šup zase na skládání ve střižně.
Využíváme dlouholeté zkušenosti a moderní profesionální techniku

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás

Zpracováváme videa, ne Vaše údaje ;) žádná data nesbíráme .
Klapka