9. 5. 2024 in Dokumentární video, Event video, Foto a grafika, Hudební video, Live produkce

Nová etapa

Může se zdát, že v poslední době toho moc neděláme, opak je ale pravdou, pracujeme pilně ještě na různých projektech a doděláváme i starší resty 🙂 Opět je to částečně i tak že sami své sociální sítě klasicky zandbáváme. Tak proto teď k tomu alespoň pár informací.

V prvé řadě jsme nedávno upgradovali malinko techniku pro natáčení, takže abysme mohli podat ten nejlepší výsledek, soustředili jsme nějaký čas na vyladění všeho, otestování, nastavení různých presetů a hromada dalších pro obyčejného smrtelníka nepodstatných věcí, které ovšem kamaramana a střihače udržují při životě. Co si budeme namlouvat, doba jde kupředu, my stárneme a hlavně ta technika s námi ještě rychleji 🙂 Dohání nás umělá inteligence nebo spíše ta je už dávno před námi a my doháníme ji.. 🙂

Máme pro Vás nyní možnost ntáčet vše na dvě hlavní kamery v 6k plném rozlišení a zpracovávat vše postprodukčně v B-RAW. Případné další až 4 kamery můžeme využít ve 4k rozlišení, i když už teď nedisponujeme dronem v naší nabídce je stále možnost, v ostatních případech si i plně vystačíme záznamem na 4k kameru ve výšce až 5m nebo stejně tak i 360 záznamem s možností různých variací zpracování.

Primární ale je kompletní produkce v 6k kamerami a filmovými objektivy.

Za poslední měsíc / dva jsme v mezičase nafotili i spoustu fotoreportů z různých akcí, nadělalo se spousta různé grafiky, letáků a jiného materiálu. A hlavně také jsme po šesti letech opět navázali spolupráci a jednáme, řešíme, vymýšlíme.. s kým? No možná to už někteří zaregistrovali na facebooku, je to kapela KAMERON. Chystáme něco a poslední klapka k prvnímu překvapení už tento týden padla 😉 Prozdradíme jen že skončíte buď v pasti, nebo v síti.. ale na to si ještě chvíli počkáme.

No a jinak se poctivě připravujeme i na sezonu živých produkcí která nám za pár dnů vypukne první akcí v Kroměříži a to rovnou na zámku. Tam nás čeká plno krásy na TOP MÓDĚ na které se podílíme také už spoustu let. Pak začne i kolotoč festivalů a akcí kdy strávíme léto klasicky AKCE – STŘIŽNA – AKCE – STŘIŽNA -AKCE – AKCE – HOSPODA 🙂 no podle všeho nás opět čeká sice náročný, ale krásný léto. Jo a ještě bysme zapomněli – v Přerově se můžeme vidět o prázdninách každou středu, kdy budeme opět pouštět pod hvězdami LETNÍ KINO.

Tak tolik aspoň teď pro info, brzy se opět snad ozveme 😉 Kamera / klapka.. jedééém
Využíváme dlouholeté zkušenosti a moderní profesionální techniku

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás

Zpracováváme videa, ne Vaše údaje ;) žádná data nesbíráme .
Klapka