8. 9. 2022 in Animace, Dokumentární video, Foto a grafika, Hudební video, Reklamní video

Pavel Novák – Je tu stále..

S Pavlem jsme spolupracovali dlouhé roky. Byl to neskutečný dříč, který dokázal bombardovat emailem i celou noc. Makali jsme na spoustě věcech, točily se videa ať už pro děti, nebo dospělácké, stále se chystala nová a nová grafika – letáčky, plakáty, různé pexesa, listy, katalogy, brožury, karty.. bylo toho opravdu mnoho.

Ano jak bylo o něm známo, měl své temné chvíle, dokázal tím naštvat spoustu lidí kolem sebe, na druhou stranu ale (a to po opravdovou většinu roku) když se do něčeho zakousl, nepustil.. makal, ladil, vymýšlel, dokud to vše neklaplo. Opravdu dokázal jet na 150% třeba i týden v kuse. Ono tomu bylo i tak v posledním roce jeho života, měli jsme spoustu plánů, desítky věcí před sebou, které už byly rozběhnuté. Doba sviňská covidová nás tenkrát na jednu stranu všechny pořádně zabrzdila, na stranu druhou ale díky Pavlovi jsme vlastně byli vytížení dál. Přidalo se natáčení pro TV Šlágr, pořady s Petrem Šiškou, s kterým jsme se také díky tomu seznámili. Byla to dvojka kde vymýšleli oba a to spojení mělo našlápnuto hodně dobře.. Pak přišla ta rána z čistého nebe, všechny nás to hodně zasáhlo.. Dodnes to bolí, byl to kamarád, skvělý člověk, kdo ho znal dobře, ten ví.. Psát by tu šlo hodně dlouho, vydalo by to i na docela tlustou knihu, ale raději vše necháme v našich vzpomínkách a kdyby někdo moc chtěl zavzpomínat, můžeme zajít na pivo.

Natočili jsme spolu desítky, stovky hodin.. pořady, upoutávky, pro děti i dospělé, točili jsme i koncerty, další vystoupení, zábavné videa pro školky, dokonce i vaření, které ovládal dokonale. Jezdili jsme po celé ČR, natáčeli i dokumenty nebo zábavné pořady koncerty s Black Rose Bylo toho opravdu spoustu, malinký zlomek věcí na ukázku je tu, ale když uvidíte nějaké video s Pavlem, vzpomenete si na plakát nebo letáček, tak za posledních několik let bylo vše z naší dílny.

Pavlův Youtube kanál

Pár grafických věcí které každý z okolí jistě zná:

Nějaké ty poslední videa:
Využíváme dlouholeté zkušenosti a moderní profesionální techniku

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás

Zpracováváme videa, ne Vaše údaje ;) žádná data nesbíráme .
Klapka