31. 12. 2023 in Live produkce

Vánoce v Přerově 2023

V minulých letech jsme zajišťovali vždy v prosinci pro město Přerov resp. pro KiS Přerov – Vánoce v Přerově. na náměstí T.G. Masaryka vždy celý prosinec až na výjimky každodenní projekci na LED obrazovku z programu který navečer vždy bavil Přerovany. Vždy jsme vypomáhali s kamerou, foto reportem, sestřihy z průběhu. Letos tomu bylo ale jinak.

Protože jsme letos zajišťovali komplet celý řetězec sami, tak už na další aktivity nebyl čas, až je ostuda že vlastně ani pořádnou fotku jsme si nějak v tom maratonu neudělali.

Tři hlavní kamery na podium (jedna statika na celek / dvě z každé strany ovládané) režie, střih, grafika (kterou dodával Vašek s Maruškou stálice Vánoc a Vašek jako moderátor. Čtvrtá kamera podle nutnosti použití, někdy na bezdrát, někdy jen tak do lidí, někdy vůbec.. ale byla k dispozici. Každý den na značkách a bylo to opravdu náročné 😀 teda po pracovní stránce ani tak ne, ale po té svařákovo-rumové ano. Ale přežili jsme. A bylo to super. Celý měsíc – program velice pestrý, 66 vystoupení a 1. ledna večer po posledním vystoupení jsme mohli začít balit. Zvládli jsme to bez ztráty kytičky a i ohlasy byly víc než příznivé. Děkujeme.

26 denní produkce – 90hodin projekce na velkoplošnou LED obrazovku.

Nachystáno a nastaveno vše 1. prosince, odzkoušeno, start 3.12.

Malé info:

Tak další laťka o kousek zvýšena, dokázali jsme si že i v malé produkci zvládneme docela náročnou akci. My se prostě výzev nebojíme 😉


Pokud se chcete podívat jaké foto reporty děláme z akcí, tak třeba z těch loňských vánoc máme velký zde

Úvodní foto a foto v zápatí – Tobi Macháček
Využíváme dlouholeté zkušenosti a moderní profesionální techniku

Máte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás

Zpracováváme videa, ne Vaše údaje ;) žádná data nesbíráme .
Klapka